Cena minibasenów Sundance Spas

Zapytanie o cenę jest jednym z najczęstszych jakie otrzymujemy. Nie dziwi nas to w ogóle, bo trzeba wiedzieć, czy urządzenie do którego się przymierzam mieści się w naszym budżecie prawda? No i kiedy cena tego jakuzzi już pada, zwykle pojawia się w naszej głowie jakieś skojarzenia: drogo, nie tak drogo jak myślałem, stać mnie…te, lub wiele innych.

W przypadku wanien spa cena wynika bezpośrednio z jakości bo trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że wanna spa to dość skomplikowane urządzenie. Cena odzwierciedla jakość użytych materiałów, jakość poszczególnych komponentów, wzornictwo, ilość opatentowanych rozwiązań, długość i rodzaj gwarancji, jakość obsługi przed, w trakcie i po sprzedaży oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (wymieniam tylko kilka czynników).

Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki zaczynamy być świadomi, że są dżakuzi i jest Sundance Spas (tak samo jak jest Adiodis i Addidas). Choć z zewnątrz wydaj się, że to te same produkty, że wanna to wanna, to jednak takie stwierdzenie dość mocno mija się z rzeczywistością. Dlatego, aby porównać ceny, nie tylko pomiędzy poszczególnymi markami, ale i modelami trzeba dotrzeć do tych szczegółów, do tego co „robi różnicę” – jeśli nie na własną rękę przeszukując „internety”, to skorzystać z naszej fachowej obsługi – chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń Sundance Spas.

Od czego jeszcze zależą ceny wanien Sundance Spas?

Od aktualnych promocji (na poszczególne modele czasem organizowana jest sprzedaż promocyjna), od kursu dolara (sprowadzamy nasze produkty ze Stanów Zjednoczonych, dlatego, gdy wartość dolara amerykańskiego w stosunku do polskiej złotówki jest niska, nasze minibaseny można kupić w baaardzo atrakcyjnej cenie). Poza tym staramy się ze wszystkich sił, aby nasze minibaseny były jak najbardziej dostępne – a przez to przystępne cenowo.

Marka Sundance Spas nie osiągnęła poziom największego światowego producenta z powodu rewelacyjnie niskiej ceny, a właśnie z powodu szerokiego asortymentu (ponad 20 modeli do wyboru) jakości użytych materiałów, różnorodnych rodzajów masażu, niskich kosztów użytkowania (wysoka energooszczędność), łatwości obsługi czy jakości serwisu (pierwsze urządzenia sprzedane w Polsce na początku lat 90-tych ciągle funkcjonują u naszych klientów).

Poniżej „cena jacuzzi” Sundance Spas (ceny katalogowe na rok 2018, nie uwzględniające rabatów i promocji oraz dodatkowego wyposażenia, wg kursu USD ok. 3,42 zł):

  • Seria 680 Classic to siedem różnych urządzeń w cenach od ok. 23 do 42,5 tys. złotych
  • Seria 780 Premium to sześć różnych urządzeń w cenach od ok. 44,5 do 55,5 tys. złotych
  • Seria 880 Prestige to siedem różnych urządzeń w cenach od ok. 65 tys. do 99,5 tysięcy złotych.
  • Seria 980 Exclusive to dwa różne urządzenia w cenach na poziomie ok. 110 tysięcy złotych.

Różnice pomiędzy seriami nie wynikają z ich wielkości, a z wyposażenia – dlatego wanny, które wyglądają niemal identycznie potrafią różnić się cenowo o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sprawdź różnice pomiędzy poszczególnymi modelami minibasenów Sundance Spas.