Ile kosztuje jacuzzi? Co wpływa na cenę jacuzzi?

Total SPA - wanny jacuzzi > Blog > technika > Ile kosztuje jacuzzi? Co wpływa na cenę jacuzzi?

jacuzzi i basen

Chcesz kupić jacuzzi ogrodowe całoroczne? Zastanawiasz się, ile kosztuje? Z jakimi kosztami wiąże się zakup jacuzzi, jego montaż i użytkowanie? Zdradzamy, ile trzeba zapłacić za wannę spa. Wyjaśniamy, ile kosztuje jacuzzi i co wpływa na jego cenę.

Jacuzzi ogrodowe – ile to kosztuje?

Każdy z nas, chcąc sprawić sobie coś nowego, zastanawia się, ile może to kosztować. Oczywiście w sytuacji, gdy jest to wanna z jacuzzi, wiemy, że cena nie będzie niska. Ile jednak trzeba przeznaczyć na zakup? Czy każdego będzie stać na wannę spa? Jacuzzi zewnętrzne nie jest rzeczą niezbędną do życia. Jeśli kwota, jaką trzeba za nie zapłacić, szokuje, to warto w ogóle dowiedzieć się, skąd się bierze jej wysokość.

Co wpływa na cenę jacuzzi?

Zanim spróbujemy odpowiedzieć na pytanie o cenę wanny z hydromasażem, musimy wyjaśnić, skąd biorą się takie, a nie inne kwoty. Warto wiedzieć, co wpływa na ostateczną cenę dżakuzi. W przypadku wanien spa cena jest wynikiem jakości zastosowanych materiałów. Tutaj nie ma co oszczędzać. Zarówno wykorzystane do budowy minibasenu spa materiały, jak i opatentowane rozwiązania sprawiają, że za jacuzzi dobrej jakości trzeba zapłacić.

Na cenę wanny z hydromasażem wpływa nie tylko to, jakiej jakości są zastosowane materiały oraz rozwiązania techniczne, ale również długość i rodzaj gwarancji. Jakość obsługi przed, w trakcie i po sprzedaży też nie jest bez znaczenia. Chcąc kupić wysokiej jakości wannę, trzeba za nią zapłacić.

Oczywiście na cenę jacuzzi wpływa również to, jaki model się wybierze. Znaczenie ma nie tylko seria, ale i konkretne urządzenie. Każda dodatkowa funkcja, większa moc, ilość miejsc, dodatkowe wyposażenie wpływa na cenę. Bywa, że wanny spa, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie, znacząco różnią się ceną, bowiem ich funkcjonalność jest znacznie odmienna.

Koszt jacuzzi to nie tylko cena samej wanny. Do tego należy doliczyć również transport, montaż, serwis. Oczywiście często zdarzają się promocje, ale warto wziąć pod uwagę również tego typu koszty. Dzięki temu nie będzie się zaskoczonym, poznając sam zarys cenowy.

Ile kosztuje jacuzzi?

Warto wiedzieć, że do wyboru są różne rodzaje wanien spa. Od ich typów zależy cena. Można kupić klasyczny minibasen spa, który służy wyłącznie relaksowi i hydroterapii, a można postawić na basen spa z przeciwprądem, który pozwala na wyczynowy trening pływacki w ogrodowym jacuzzi. Im większa niecka, im więcej siedzisk do hydroterapii, tym cena wyższa.

A ile kosztuje jacuzzi? Za niewielkich rozmiarów dżakuzi do ogrodu zapłacimy zwykle minimum 40 tysięcy złotych. Oczywiście to cena podstawowa. Rośnie w zależności od wybranego wariantu. Zdecydowanie lepiej jest, chcąc postawić na domowe dżakuzi, kierować się potrzebami, a nie tylko i wyłącznie ceną. Warto zastanowić się nad tym, jakie ma się życzenia co do funkcjonalności, ale i możliwości, co do postawienia wanny spa w ogrodzie.

Trudno jednoznacznie napisać, ile kosztuje jacuzzi, gdyż ceny różnią się w zależności od wielkości, funkcjonalności, producenta. Warto wiedzieć, że trzeba liczyć się z wydatkiem minimum 40 tysięcy złotych, a górnej granicy właściwie nie ma. Dobrze też mieć świadomość, że sam zakup minibasenu spa to nie koniec wydatków. Trzeba kupić do niego również chemię i regularnie serwisować.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu

Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz wpisy na blogu

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

Nasze Jacuzzi | Jacuzzi ogrodowe całoroczne | Chemia do jacuzzi | Sundance Spas