Jacuzzi i przydomowy basen w jednym? Czym jest SwimSpa?

Total SPA - wanny jacuzzi > Blog > zakup jacuzzi > Jacuzzi i przydomowy basen w jednym? Czym jest SwimSpa?

pływanie w swimspa

Basen, jacuzzi ogrodowe to elementy, które coraz częściej aranżowane są w przydomowych strefach relaksu oraz aktywności fizycznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do oferty wprowadziliśmy produkt, który stanowi połączenie jacuzzi oraz przydomowego basenu – SwimSpa. Sprawdź, czym się charakteryzuje i dla kogo sprawdzi się idealnie.

Czym jest basen z jacuzzi SwimSpa?

Jak wspomniano wcześniej, SwimSpa to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na korzystanie z możliwości błogiego relaksu w przydomowym jacuzzi, jak i aktywności fizycznej w wodzie. Cechują je dość spore wymiary – w zależności od modelu to 441 cm lub 534 cm długości oraz 236 szerokości. W niecce zamontowane są rozwiązania pozwalające na wytwarzanie bąbelków niezbędnych do hydromasażu, wygodne siedziska, jak i aparatura do przeciwprądu pływackiego. Wyznaczono także komfortowy pas pływacki. Masaż i przeciwprąd są regulowane, by jak najlepiej dostosować się do potrzeb zróżnicowanych użytkowników. Druga z opcji doskonale sprawdzi się dla wprawionych pływaków, jak i osób uczących się. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Antypoślizgowa powierzchnia pozwala na bezpieczne korzystanie ze SwimSpa zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo niecki wyposażone są w systemy pozwalające na filtrowanie wody, dzięki czemu jest ona krystalicznie czysta przez długi czas. Możliwe jest także podgrzanie wody do pożądanej temperatury – odpowiada za to system grzałek zamocowanych w basenie. Dzięki temu stanowi rozwiązanie całoroczne. Niektóre z modeli w naszym sklepie wyposażone są w oświetlenie oraz sprzęt stereo, dla jeszcze przyjemniejszego wypoczynku w dżakuzi oraz treningu w basenie.

Basen z jacuzzi SwimSpa – jakie rodzaje posiadamy w ofercie?

Spora wanna spa z hydromasażem oraz przeciwprądem pływackim to doskonałe rozwiązanie dla każdego. W swojej ofercie posiadamy 3 typy niecek. Pierwszym z nich jest seria SwimFun. Zawiera modele odpowiednie dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które uwielbiają wodne zabawy w większym gronie. Dzięki dużej liczbie stanowisk do korzystania z hydromasażu niecki pozwalają na korzystanie z ich dobrodziejstwa wielu osobom w tym samym czasie. Wyznaczona przestrzeń do aktywności fizycznej doskonale sprawdzi się do rekreacyjnego pływania, jego nauki, jak i aquaerobiku oraz innych wodnych atrakcji, np. gry w piłkę. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby SwimSpa zmieściło się na niewielkich działkach, tarasach oraz patio. Jego stosunkowo niewielkie wymiary pozwolą na zaaranżowanie w wielu przestrzeniach.

Drugą grupą naszych klientów są osoby nieco bardziej ukierunkowane na wodną aktywność fizyczną. Z myślą o nich stworzyliśmy serię basenów SwimFit, cechującą się większymi wymiarami oraz nieco mniejszą liczbą siedzisk do hydroterapii (od 2 do 5). Antypoślizgowa powierzchnia umożliwia uprawianie wielu sportów wodnych w basenie z jacuzzi. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o własnej siłowni w wodzie, w której będą mogli nie tylko pływać, ale realizować trening cardio, biegnąc pod wodą oraz wzmacniać mięśnie całego ciała stawiając opór jej prądowi. To jednak nie wszystko. Z myślą o najbardziej zaawansowanych sportowcach powstała nasza seria SwimExpert. Ze względu na szerokie możliwości dostosowania przeciwprądu istnieje możliwość przebycia bardzo długich dystansów bez konieczności zawracania czy odpychania się od ścian basenu spa. Dodatkowo podobnie jak wcześniej omówione modele niecki posiadają opcję jacuzzi, z 2 lub 5 stanowiskami do korzystania z hydromasażu.

Basen, jacuzzi czy SwimSpa? Co lepsze?

Nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej sprawdzi się osobno basen oraz jacuzzi, czy SwimSpa jako przydomowa niecka z wodą. Decydując się na wybór jednego z rozwiązań, warto wziąć pod uwagę 4 podstawowe kryteria. Pierwszym z nich jest dostępne miejsce. Osobne zaaranżowanie klasycznego basenu oraz dżakuzi w ogrodzie wymaga zdecydowanie więcej miejsca, niż umieszczenie w nim SwimSpa. Drugim aspektem są koszty – basen z jacuzzi do ogrodu będzie zdecydowanie droższą opcją, zarówno w budowie, jak i utrzymaniu, aniżeli nasza propozycja. Dodatkowo nie mniej ważne są potrzeby użytkowników. W niektórych przypadkach wystarczy tylko basen lub jacuzzi, jednak w nich jest się ograniczonym do jednej funkcjonalności niecki, nie ma szans na dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb domowników. Ostatnim z aspektów jest liczba osób, która będzie chciała skorzystać z wodnych atrakcji. Mając do wyboru klasyczne dżakuzi ogrodowe oraz SwimSpa, dla tych, którzy lubią zabawę w większym towarzystwie, dużo lepiej sprawdzi się nasza propozycja.

Jak można łatwo zauważyć SwimSpa swoją przewagę nad jacuzzi oraz basenem buduje w aspekcie:

  • uniwersalności,
  • kosztów,
  • oszczędności miejsca,
  • przestrzeni do relaksu dla wielu osób.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu

Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz wpisy na blogu

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas