Jaki minibasen spa dla sportowca?

Total SPA - wanny jacuzzi > Blog > zakup jacuzzi > Jaki minibasen spa dla sportowca?

nurkowanie

Aktywność fizyczna w wodzie przynosi wiele korzyści – wzmacnia mięśnie, poprawia wydolność układu oddechowego, polepsza pracę układu krwionośnego, a dodatkowo odciąża stawy oraz redukuje stres. Warto wiedzieć, że pływanie czy aqua aerobik uprawiać można nie tylko w publicznych pływalniach, ale i na własnym tarasie lub patio. Świetnie sprawdzą się do tego oferowane przez nas minibaseny spa z serii SwimExpert.

Minibasen spa z serii SwimExpert – doskonałe rozwiązanie dla sportowców

Posiadane w naszej ofercie minibaseny spa z serii SwimExpert to 3 modele idealne dopasowane do potrzeb każdego profesjonalnego sportowca, jak i amatora sportów wodnych. Dzięki zastosowaniu przeciwprądu możliwe jest pokonanie długich dystansów pływackich w miejscu. Wytwarzany jest on przy użyciu pompy ulokowanej poza basenem, której dysza umieszczona jest wewnątrz niecki. Nasze modele umożliwiają sterowanie przeciwprądem i dopasowanie jego mocy (10 poziomów) do własnych potrzeb. Stanowi ogromne ułatwienie, ponieważ nie wymaga skręcania czy zawracania. Doskonale sprawdzi się jako miejsce do nauki pływania, doskonalenia umiejętności, jak i regularnego treningu pływackiego. Umożliwia także wykonanie ćwiczeń cardio oraz aqua aerobiku, dzięki antypoślizgowej powierzchni. Minibaseny spa SwimExpert posiadają dysze oraz siedziska pozwalające na zrelaksowanie się hydromasażem po treningu. W naszej ofercie posiadamy baseny jednokomorowe, jak i dwukomorowe, w których można podgrzać wodę do różnej temperatury w obydwóch strefach, co stanowi dodatkowy atut – pozwala na odbycie treningu w chłodniejszej i relaks w cieplejszej wodzie tuż po zakończeniu ćwiczeń.

Co wyróżnia basen z jacuzzi dla sportowców?

Baseny jacuzzi dla sportowców marki SwimLife cieszą się ogromną popularnością. Wynika to przede wszystkim z wysokiej jakości zastosowanych komponentów, m.in. dwóch pomp SwimBoost o mocy 2,9 kW każda o wysokiej przepustowości. Na uwagę zasługuje także technologia dysz AquaCurrent®, gwarantująca szeroki, gładki oraz głęboki nurt wody, jest to jedno z najlepszych ze stosowanych na rynku rozwiązań. Prąd dostosowany jest to umiejętności osób uczących się pływać, jak i triatlonistów. Dodatkowe dysze pomagają stabilizować biodra. Dzięki tylemu podświetleniu dyszy wypornościowej można gołym okiem zaobserwować bieg strumienia wody. Panel sterowania przeciwprądem WaveRider pozwala na łatwe regulowanie strumienia ze środka niecki, jak i z zewnątrz. Do zalet SwimSpa zaliczyć można także to, że utrzymuje płynącego na pasie oraz nie obija fal, co ułatwia wykonanie treningu pływackiego, cardio i ćwiczeń oporowych.

Warto podkreślić, że w ofercie producenta znajdują się także modele z przeciwprądem z serii SwimFun oraz SwimFit. Doskonale sprawdzą się dla wszystkich amatorów wodnych rozrywek i odpoczynku w gronie najbliższych.

Minibasen spa – cena

Nie sposób jednoznacznie określić, ile kosztować będzie basen z jacuzzi do ogrodu, który będzie można wykorzystać do wszechstronnego treningu sportowego. Zazwyczaj ceny wahają się od około 109000 zł do 169000 zł. Warto jednak podkreślić, że koszty zakupu SwimSpa są uzależnione od wybranego modelu, jego wyposażenia dodatkowego oraz możliwych rabatów i promocji. Koszty te są zazwyczaj jednak niższe niż w przypadku zaaranżowania osobno basenu pływackiego oraz dżakuzi. Tańsza jest także jego eksploatacja. Kolejnymi z plusów połączenia tych 2 elementów w jednym jest oszczędność miejsca oraz szybsze i łatwiejsze posadowienie tego typu niecki.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu

Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz wpisy na blogu

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas