Konkurs na najładniejsze aranżacje jacuzzi 2023

Total SPA - wanny jacuzzi > Blog > zakup jacuzzi > Konkurs na najładniejsze aranżacje jacuzzi 2023

podgrzewane jacuzzi ogrodowe z imponującym oświetleniem led

Najładniejsze aranżacje jacuzzi 2023

Zaprosiliśmy nasze Królowe i naszych Królów Relaksu do wzięcia udziału w zabawie konkursowej polegającej na pochwaleniu się ich aranżacjami jacuzzi. Nadesłane przez klientów zdjęcia ich wanien z hydromasażem pokazują pomysłowość i talent do aranżacji przestrzeni ogrodowej nie gorsze niż profesjonalnych projektantów ogrodów.

Zacznijmy od tego, że wszystkim klientom, którzy poświęcili czas by poszukać na telefonach, tabletach etc. zdjęć swoich Stref Relaksu bardzo dziękujemy za udział we wspólnej zabawie. Od początku zdecydowaliśmy, że nie będzie w tym konkursie rozróżnienia na 1, 2 czy 3 miejsce, lecz wybierzemy 3 najładniejsze realizacje i uhonorujemy je nagrodami głównymi. Dodatkowo autorzy wyróżnionych realizacji otrzymają upominki od Total Spa.

Nagrody główne za aranżacje jacuzzi ogrodowych

Jacuzzi ogrodowe podświetlone w mistrzowski sposób

podgrzewane jacuzzi ogrodowe z imponującym oświetleniem led

Pan Witek postawił na grę świateł. Ta aranżacja przypadła nam do gustu ponieważ jesień i zima są zazwyczaj ciemniejszymi, bardziej ponurymi porami roku. A ogród z wanną z hydromasażem Pana Witka jest rozświetlony w tak piękny sposób, że już samo patrzenie relaksuje, bez konieczności wchodzenia do jacuzzi. Ta piękna aranżacja pokazuje, że wanny z Serii Klasycznej potrafią tworzyć niesamowity klimat i dzięki grze kolorów możemy mówić niemal o kąpieli kolorów.

jacuzzi ogrodowe nocą z pięknym oświetleniem w okolicach Zgorzelca

Jacuzzi w domu – wewnętrzne królestwo relaksu

dżakuzi do pensjonatu i domków na wynajem

Ta realizacja z Hotelu u Georga sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie. W pomieszczeniu dużo trudniej bowiem połączyć kwestie estetyki z wymaganiami praktycznymi, jak konieczność silnej wentylacji czy większy reżim miejsca. A jednak w tym przypadku pięknie wszystko się udało! Rośliny i meble dopełniają klimatu, zaś gustowne płytki podkreślają luksusowy charakter hotelu. A dokładnie takie wrażenie chcą osiągnąć właściciele obiektu.

jakuzzi w hotelu, aranżacja pokoju kąpielowego Dolny Śląsk

Jacuzzi zadaszone pergolą w aranżacji najmłodszego projektanta w konkursie

jacuzzi ogrodowe pod pergolą drewnianą w Sycowie w województwie dolnośląskim

Pan Miłosz i jego 11-letnia córka Lilla zaprezentowali nam pokaz możliwości gry detalem i światłem. W tej aranżacji każdy szczegół ma znaczenie. Nawet złożone ręczniki kąpielowe na okrywie. Leżak, kwiatki na stoliku, ledowe oświetlenie jakuzzi, ale także lampki zawieszone na zadaszeniu pergoli. Kominek z płomieniem z kolei nadaje całej aranżacji ciepła. Ta aranżacja ma dwa oblicza: dzienną pełną zieleni i nocną rozświetloną różnymi kolorami.

nocne zdjęcie wanny dżakuzi zadaszonej pergolą

Dodatkowo wyróżnione aranżacje

Jacuzzi ogrodowe otoczone zielenią jako perła ogrodu

jacuzzi w ogrodzie przy pięknej słonecznej pogodzie na płytach tarasowych

Ta aranżacja to przepiękne jacuzzi w przepięknym ogrodzie Pana Kazimierza. Widać, że każdy szczegół został tutaj przemyślany i z góry zaprojektowany. Bardzo podoba nam się, że cała Strefa Relaksu z jacuzzi została otoczona zielenią.

jakuzi całoroczne podgrzewane w Bolesławcu

Zagłębione jacuzzi na tarasie

częściowo zagłębione jacuzzi w tarasie obudowane ruchomymi deseczkami

Dobrze zagłębione jacuzzi, z pomysłem to nieczęsta sprawa. Zazwyczaj te dwa aspekty – estetyka i pragmatyka – trochę ze sobą rywalizują. Jednak nie w tym przypadku – tu Pani Joanna wykazała się pomysłowością. Wanna z hydromasażem została tak sprytnie zabudowana, że codzienne korzystanie nadal jest przyjemne, a widok także robi niesamowite wrażenie.

zagłębione jacuzzi w tarasie z deski w okolicach Sochaczewa

Jacuzzi zewnętrze otoczone morzem zieleni

ekskluzywne jacuzzi ogrodowe w Dzierżoniowie - aranżacja w ogrodzie

Pani Bogumiła w swojej aranżacji postawiła mocno na naturę – tutaj jacuzzi jest niejako wyspą w morzu zieleni, otoczone zewsząd pięknymi krzewami. Na pewno wieczorne sesje latem w takim zielonym ogrodzie to niesamowita frajda i dawka relaksu. Jakuzzi będąc otoczone zielenią na pewno tworzy intymną atmosferę, gdzie z dala od wzroku innych można ładować baterie i odpoczywać.

dżakuzi 4-osobowe posadowione na kostce granitowej

Aranżacja jacuzzi w stylu Malediwy

aranżacja jacuzzi w okolicach Wielunia w stylu Malediwy

Czy można urządzić tętniące zielenią Malediwy w Polsce? Bez problemu bo właścicielka Jacuzzi – Pani Ania ma się siostrzenicę, która pomoże zaprojektować taką aranżację całorocznego jacuzzi w ogrodzie. Gąszcz zieleni i dopasowanie kolorystyczne jacuzzi z istniejącymi zabudowaniami rzeczywiście przypomina orientalne domki posadowione w pobliżu dżungli i oceanu.

aranżacje jacuzzi w województwie opolskim

Jacuzzi na balkonie

jacuzzi na balkonie z widokiem na ogród

Czy można mieć jacuzzi w ogrodzie a jednocześnie w domu? Jeśli ma się balkon to jak najbardziej! W tej realizacji przepiękny jest widok na ogród z perspektywy 1 piętra. Pan Adrian wygodnie używa jacuzzi zwłaszcza zimą, kiedy zaraz po wyjściu z sypialni może zanurzyć się w gorącej wodzie i cieszyć się dobrodziejstwem hydromasażu.

Więcej ciekawych treści o jacuzzi ogrodowym na naszym kanale na YouTube

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu

Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz wpisy na blogu

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

Nasze Jacuzzi | Jacuzzi ogrodowe całoroczne | Chemia do jacuzzi | Sundance Spas