Perła Morza Władysławowo

Total SPA - wanny jacuzzi > Blog > miejsca całkowitego relaksu > Perła Morza Władysławowo

Perła Morza - Władysławowo - jacuzzi ogrodowe

Z panią Joasią, której rodzice prowadzą rodzinny pensjonat we Władysławowie o wdzięcznej nazwie „Perła Morza” rozmawia Paweł Kresso – prezes Total Spa.

jacuzzi do pensjonatu

Pani Joasiu, za co Polacy kochają polskie morze?

Z wielu powodów. Przede wszystkim piękne plaże. Polskie wybrzeże Bałtyku ma wiele uroczych plaż, które przyciągają turystów. Piasek, słońce i możliwość kąpieli w morzu są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza latem.

Druga kwestia, to dostępność. Dla wielu z nas morze jest w zasadzie na wyciagnięcie ręki.  W stosunkowo krótkim czasie podróży samochodem lub trochę dłuższym możemy cieszyć Bałtykiem.

Po trzecie: spokój i natura. Wybrzeże Bałtyku oferuje spokojne miejsca z dala od zgiełku miast. Jest kilka większych miast na wybrzeżu, ale dominują mniejsze miejscowości turystyczne. To doskonałe miejsce na odpoczynek i kontakt z przyrodą.

Mamy też fajne morskie tradycje morskie. Historycznie jesteśmy związani z morzem, co jest ważnym elementem naszej kultury.

Nie zapominajmy też o bałtyckich przysmakach – nic tak dobrze nie smakuje, jak świeża flądra prosto z morza.

To tylko niektóre z powodów, dla których Polacy kochają polskie morze. Dla wielu osób odpoczynek nad morzem to ważny element letnich wakacji i czas relaksu. Wielu z nas nie wyobraża sobie wakacji bez pobytu nad Bałtykiem.

Skąd pomysł na wasz obiekt w tej lokalizacji (Władysławowo)?

Hanna i Zenon Lenk, czyli właściciele obiektu, od dawna chcieli zamieszkać nad polskim morzem. Choć pochodzą z Mazowsza, to morze zawsze jakoś ich przyzywało. Spełnili to marzenie odkupując od poprzednich właścicieli ten pensjonat. Tak w 2019 roku powstała właśnie „Perła Morza”. Rodzice przeprowadzili prace remontowe i podnieśli standard obiektu, aby goście mieli komfortowe warunki, w których mogliby się relaksować i miło spędzać czas.

pensjonat - pokoje na wynajem - Władysławowo

Obiekt nie jest ogromny, bo zależy nam bardzo na kameralnej, rodzinnej atmosferze. Teraz gospodarze pomagają spełniać marzenia wakacyjne naszych gości. Chcemy, aby nasi goście bardzo dobrze się u nas czuli i wracali do nas przy każdej nadarzającej się okazji.

Jak długo trwa u Was sezon turystyczny? To jakieś wybrane okresy, czy może cały rok?

Dostosowujemy się do pogodny i okolicznych warunków (infrastruktura gastronomiczna), dlatego u nas sezon zaczyna się na początku maja i trwa zwykle do połowy września.

Co robić u Was gdy pogoda dopisuje? Macie jakieś formy aktywnego wypoczynku?

Władysławowo i jego niedalekie okolice obfitują w atrakcje dla turystów w każdym wieku. Oprócz relaksu na uroczej plaży fani aktywnego wypoczynku mają okazję wyruszyć w wyprawę rowerową wśród pięknych nadmorskich krajobrazów. Żądni wrażeń mogą spędzić czas w lunaparku lub parku linowym, na torze gokartowym. Najmłodsi mogą odwiedzić Ocean Park czy też Labirynt w Polu Kukurydzy.

Jakie atrakcje turystyczne macie w najbliższej okolicy?

Oprócz pięknych, piaszczystych plaż, w samym Władysławowie można zobaczyć Port, Aleję Gwiazd Sportu, Motylarnię czy Muzemu Figur Woskowych. Imponująco wygląda latarnia morska na Rozewiu, Rezerwat Przyrody Słone Łąki, czy Stary Rynek w Pucku. Jadąc dalej mamy do dyspozycji atrakcje półwyspu helskiego: Port, Muzeum Obrony Wybrzeża czy Fokarium. Zwiedzanie muzeów i obiektów właśnie związanych z Bałtykiem to dobry pomysł, gdy nie ma pogody. Bo gdy ta pogoda dopisuje, to albo plażujemy, albo jeździmy rowerami.

dom wczasowy nad Bałtykiem

Władysławowo to świetna „baza wypadowa” dla zwolenników wycieczek rowerowych. Dobrze rozwinięta infrastruktura i duża ilość ścieżek rowerowych, dają kapitalne możliwości połączenia błogiego lenistwa na plaży z aktywnym pokonywaniem kilometrów rowerem. A widoki, zwłaszcza o poranku i wieczorem, po prostu zapierają dech w piersi.

A czego poszukują Wasi goście u Was?

jacuzzi podgrzewane do ogrodu

W Perła Morza Władysławowo właściciele dbają przede wszystkim o dobrą, domową atmosferę. Pensjonat położony jest nieco na uboczu, na końcu ślepej uliczki co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Teren posesji jest w całości ogrodzony, na miejscu znajduje się kilka stref wypoczynkowych dla Gości.

Centralnym punktem jest strefa wypoczynkowa tuż przy wejściu na posesję, znajduje się tam 7- osobowe jacuzzi z możliwością regulacji temperatury wody, leżaki, stoliki. W przyszłym sezonie Goście będą mogli dodatkowo korzystać z basenu z podgrzewaną wodą –  to świetne rozwiązanie na sposób spędzenia czasu szczególnie dla dzieci, które – jak wiadomo- kochają wodę i aktywności z nią związane.

Na terenie posesji znajdują się dwie altanki przeznaczone do rodzinnego spędzania czasu oraz grillowania, mini plac zabaw, zabawki dla dzieci. Goście pensjonatu mogą wypożyczyć na miejscu rowery w bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu z innymi wypożyczalniami.

Co się u Was zmieniło przez ostatni rok?

W ostatnim roku do dyspozycji Gości zostało oddane 7- osobowe jacuzzi, które zyskało dużą popularność wśród Gości pensjonatu. To idealne miejsce do miłego spędzenia dnia czy wieczoru, woda dobroczynnie wpływa na zdrowie i nastrój człowieka, hydromasaż przyjemnie rozluźnia i poprawia nastrój (sama chętnie korzystam).

Kolejną zmianą jest opcja wypożyczenia na miejscu rowerów. W ofercie pensjonatu są rowery tradycyjne oraz elektryczne, dla dorosłych, młodzieży i dzieci, bo staramy się uatrakcyjnić pobyt całym rodzinom i zachęcić ich do wspólnego spędzania czasu.

A co wpływa na wyjątkowość waszego miejsca?

Miejsca tworzą ludzie. Właściciele dbają o relacje ze swoimi Gośćmi, próbują wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Słuchają ich potrzeb i z każdym rokiem poprawiają i unowocześniają obiekt. Większość z nas ma jeden prawdziwy urlop w roku, dlatego staramy się, aby każdy Gość czuł się komfortowo i przyjemnie spędził ten czas w naszym pensjonacie.

Dziękujemy za rozmowę. Mamy nadzieję, że zajrzycie do Perły Morza Władysławowo, poczujecie tę przyjazną, rodzinną atmosferę i będziecie chcieli tam wracać.

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas