Swimspa – baseny spa z przeciwprądem

Total SPA - wanny jacuzzi > Swimspa – baseny spa z przeciwprądem

Jesteśmy marką czerpiącą z życiowego doświadczenia, dlatego zaprojektowaliśmy nasze baseny spa w trzech seriach, odpowiadających potrzebom różnych Klientów. Pierwsza grupa to Klienci indywidualni, często rodziny z dziećmi, dla których najlepszy rodzaj aktywnego wypoczynku to wypoczynek w wodzie i wpisuje się to w ważną dla nich ideę zdrowego trybu życia. Z myślą o Was stworzyliśmy serię Seria SwimFun oraz Seria SwimFit. Trzecia seria naszych produktów to baseny Seria SwimExpert przeznaczone jest do wyczynowego treningu dla wymagających sportowców, pływaków, triatlonistów, crossfitowców, którzy chcą wyciskać ze swojego wodnego treningu maksimum możliwości.

Serie SwimLife SwimSpas:

Poniżej prezentujemy poszczególne serie z ich opisem oraz zdjęcia poszczególnych niecek z krótką charakterystyką:

Seria SwimFit – prywatny wodny klub sportowy na wyciągnięcie ręki

Duża przestrzeń do pływania oraz płaskie, ergonomiczne podłoże antypoślizgowe umożliwiają wykonywanie szerokiego spektrum ćwiczeń fitnessowych. Mając do dyspozycji tak dobrze pomyślaną przestrzeń do aktywnego wypoczynku, wyposażoną w pełni regulowany strumień wodny, możesz z łatwością kontrolować tempo oraz intensywność treningu. Dodatkowo, w SwimSpa możesz zapewniasz bezpieczne warunki do nauki pływania dla Twoich dzieci. Przedstawiciele Serii SwimFit: SwimStream14 SwimFit, AquaStream17 SwimFit, DualStream19 SwimFit

SwimStream14 SwimFit:basen ogrodowy spa Wrocław Opis:

SwimFit to świetny basen spa dla Ciebie i całej rodziny. Model SwimStream serii SwimFit ma na wyposażeniu dwie wysoko przepływowe dysze z regulowanym ciśnieniem i prędkością, szeroki pas do pływania i podłoże antypoślizgowe. Ma również 2 siedziska z dyszami do hydromasażu, które sprzyjają relaksowi po pływaniu. Czystość wody zapewnia system filtracji CleanStream. Dodatkowe wrażenia w trakcie kąpieli zapewniają oświetlenie Galaxy i system stereo.

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 441,96 cm x 236,22 cm

Wysokość: 133,98

Pojemność: 7220 L

Waga (z wodą): 8369 kg

Waga (bez wody): 1149 kg

Kategoria wymiarowa: 14

Siedziska do hydroterapii: 2

 

AquaStream17 SwimFit:basen do ogrodu Legnica

Opis:

Świetna zabawa podczas treningu to idealna rekomendacja modelu AquaStream serii SwimFit! Seria SwimFit to połączenie silnych dysz do pływania i wielu opcji treningu przekrojowego. Unikalny rozkład i wyposażenie tych modeli tworzą z nich wszechstronną wodną siłownię, czy miejsce do wodnego aerobiku. Jest to również pierwsze swimspa, które wprowadziło najbardziej zaawansowany system uzdatniania wody, zapewniając krystalicznie czystą wodę podczas każdego treningu!

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 534,96 cm x 236,22 cm

Wysokość: 133,98

Pojemność: 9120 L

Waga (z wodą): 10431 kg W

aga (bez wody): 1311 kg

Kategoria wymiarowa: 17

Siedziska do hydroterapii: 2

 

DualStream19 SwimFit:

basen z przeciwprądem Jelenia Góra DualStream-19-SwimFit

Opis:

Model DualStream serii SwimFit to niespotykane połączenie fitnessu i wypoczynku! Dwa oddzielne zbiorniki pozwalają zróżnicować temperaturę wody co umożliwia Wam intensywny trening w temperaturze optymalnej dla wysiłku fizycznego, a następnie pozwolą Wam rozluźnić mięśnie w ciepłej kąpieli z bąbelkami. Przepłyń kilka „długości: basenu dla treningu ogólnorozwojowego, zrób kilka ćwiczeń aktywizujących ramiona i górną część ciała lub biegnij pod wodą w ramach ćwiczeń cardio. Po wykonaniu takiego treningu oddaj się relaksującemu masażowi z regulowanych dysz do hydroterapii. DualStream to najdłuższe i najbardziej dynamiczne swimspa na rynku. Swoimi możliwościami wprost zaprasza do aktywnego wypoczynku i jest idealnym sposobem na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w ogrodzie!

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 574,04 cm x 236,22 cm

Wysokość: 133,98

Pojemność: 7857 L

Waga (z wodą): 9672 kg

Waga (bez wody): 1815 kg

Kategoria wymiarowa: 19

Siedziska do hydroterapii: 5

Zobacz także: Seria SwimExpert, Seria SwimFun

 

Seria SwimExpert – profesjonalna pływalnia dla sportowców w domowym zaciszu

Wyobraź sobie, że teraz możesz pływać naprawdę długie dystanse bez skręcania, nawrotów, czy odpychania się od jakiejkolwiek ściany! Naturalny prąd wodny pozwala Ci całkowicie skupić uwagi na własnych ruchach i przepływanej odległości pomimo tego, że tak naprawdę płyniesz w miejscu. Aż 10 poziomu siły przeciwprądu pozwala dopasować go do twoich możliwości i maksymalizować efektywność twojego treningu pływackiego. Przedstawiciele Serii SwimExpert: SwimStream14 SwimExpert, AquaStream17 SwimExpert, DualStream19 SwimExpert

SwimStream14 SwimExpert:basen spa całoroczny SwimStream-14-SwimExpert Bolesławiec

 

Opis:

Wyposażony w regulowany prąd do pływania, dysze na poziomie ud do masażu dolnych partii ciała i do ćwiczeń oporowych. Ma również dwa siedziska do hydroterapii. SwimStream serii SwimExpert to basen, jacuzzi oraz wodna siłownia w jednym. Swimspa nie zajmuje dużo miejsca. Jest przy tym tańszy w zakupie i łatwiejszy w konserwacji niż tradycyjne baseny. Prąd wody ma szerokie spectrum siły działania – od delikatnego strumienia po intensywne tempo, odpowiadające biegowi na 100m w czasie 1:02, które będzie wyzwaniem nawet dla zawodowych pływaków.

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 441,96 cm x 236,22 cm

Wysokość: 133,98 cm

Pojemność: 7220 L

Waga (z wodą): 8369 kg

Waga (bez wody): 1149 kg

Kategoria wymiarowa: 14

Siedziska do hydroterapii: 2

 

AquaStream17 SwimExpert:

basen pływacki do ogrodu AquaStream17 - Expert Kłodzko

 

Opis:

Model AquaStream serii SwimExpert to 17-stopowy, jednoczęściowy basen spa, który dostarczy wrażeń, dobrej zabawy i korzyści zdrowotnych dla całej rodziny. Ten basen spa ma wszystkie cechy znanego już modelu SwimStream, a oprócz tego posiada silny, w pełni regulowany przeciwprąd, dysze na poziomie ud do masażu dolnych partii ciała i do ćwiczeń oporowych a także dwa siedziska do hydromasażu.. AquaStream to rodzinny basen, jacuzzi oraz wodna siłownia w jednym. To rewelacyjne centrum treningowe dla każdego atlety, który lubi ćwiczyć w domowym zaciszu. Model AquaStream serii SwimExpert jest wszystkim, czego potrzebuje Twoje ogrodowe centrum sportu i rozrywki.

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 534,96 cm x 236,22 cm

Wysokość: 133,98 cm

Pojemność: 9120 L

Waga (z wodą): 10431 kg

Waga (bez wody): 1311 kg

Kategoria wymiarowa: 17

Siedziska do hydroterapii: 2

 

DualStream19 SwimExpert:

basen zewnętrzny do ogrodu - DualStream19 Expert - Oława

 

Opis:

Model DualStream serii SwimExpert to basen do ćwiczeń z wbudowanymi stopniami oraz dołączona do niego oddzielna wanna spa dla 5 osób z 30 regulowanymi dyszami. W każdej z tych przestrzeni można ustawić osobno inną temperaturę wody. W basenie treningowym na 29 stopni – to temperatura idealna do pływania i ćwiczeń aerobowych. A w strefie jacuzzi idealna dla relaksu i hydroterapii będzie woda o temperaturze 37 stopni. Basen spa DualStream to rewelacyjne połączenie wysiłku fizycznego i przyjemności. Płynna regulacja przeciwprądu gwarantuje szerokie możliwości treningowe, zarówno dla amatorów, jak i dla wyczynowych pływaków czy triatlonistów.

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 574,04 cm x 236,22 cm

Wysokość: 133,98 cm

Pojemność: 7857 L

Waga (z wodą): 9672 kg

Waga (bez wody): 1815 kg

Kategoria wymiarowa: 19

Siedziska do hydroterapii: 5

Zobacz także: Seria SwimExpert, Seria SwimFun

 

Seria SwimFun – zabawa i relaks dla całej rodziny

SwimFun to seria basenów spa ukierunkowana na dobrą zabawę i relaks. Flagowy model zawiera aż 9 siedzisk, z czego aż 4 do hydromasażu oraz przestrzeń do pływania rekreacyjnego. Jest przy tym kompaktowy – zajmuje znacznie mniej miejsca niż modele nastawione głównie na pływania czy trening w wodzie. Dzięki temu bez trudności zmieści się w mniejszych ogródkach, na tarasach czy w patio. Przedstawiciel Serii SwimFun: SwimFun PLayStream12.  

PlayStream12 SwimFun:

basen ogrodowy dla dzieci - SwimFun PlayStream12 LubinOpis:

PlayStream to idealne połączenie jacuzzi z miejscem do pływania. To świetny model dla tych, którzy cenią sobie spędzanie czasu na wspólnym relaksie w gronie rodziny i przyjaciół. Charakteryzuje się aż 9 miejscami do siedzenia, w tym ergonomicznymi siedziskami do hydromasażu.

Specyfikacja:

Wymiary niecki: 381 cm x 236,22 cm

Wysokość: 123,83 cm

Pojemność: 4670 L

Waga (z wodą): 5819 kg

Waga (bez wody): 1149 kg

Kategoria wymiarowa: 12

Siedziska do hydroterapii: 4

Zobacz także: Seria SwimExpert, Seria SwimFit

 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

    Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

    tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

    jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas