Seria Ekskluzywna

Total SPA - wanny jacuzzi > Seria Ekskluzywna

Wanny jacuzzi Seria Ekskluzywna to modele, których nie można porównać z żadnym innym jacuzzi dostępnym na świecie. Bezkompromisowe rozwiązania w zakresie różnorodności i jakości dysz, wyjątkowy system wbudowanej aromaterapii, świetny design z efektownym podświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym (oświetlenie LED).

Charakterystyka Serii Ekskluzywnej:

 • 6 modeli do wyboru: 2-3 osobowe jacuzzi, wanna spa 4-osobowa, jacuzzi 5-osobowe, jacuzzi 6 osobowe, jacuzzi 7-8 osobowe.
 • Ilość miejsc: 3-7
 • Wymiary modeli (szer. x dł. x wys. [cm]): 2-osobowe jacuzzi (175 x 205 x 86), wanna spa 4-osobowa (193 x 231 x 86), jacuzzi 5-osobowe z leżanką i bez leżanki (213 x 213 x 94), jacuzzi 6 osobowe z leżanką i bez leżanki (226 x 226 x 94), jacuzzi 7-osobowe (226 x 279 x 101). Modele luksusowe z motywami marynistycznymi: 6-osobowa wanna spa (254 x 234 x 87) i jacuzzi 7-osobowe bez leżanki (254 x 234 x 87).
 • Przedział cenowy: 78.000 – 120.000 zł brutto (z dostawą i montażem)
 • Gwarancja: 7 lat na osprzęt, 10 lat na nieckę – najdłuższa i najlepsza gwarancja na polskim rynku.

Realizacje naszych klientów:


Posiadacze wanien z Serii Ekskluzywnej o nas:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu. Bardzo profesjonalna i szybka pomoc w razie pytań czy wątpliwości. Merytoryczna wiedza o produkcie i rzetelność na najwyższym poziomie, polecam.
Szymon, właściciel jacuzzi 6-osobowego z Serii Ekskluzywnej

Pełen profesjonalizm obsługi, terminowość, produkt w 100% spełnia oczekiwania. Serdecznie polecam. Robert, właściciel wanny 7-osobowej z Serii Ekskluzywnej

Kupiłem jacuzzi z serii luksusowej rok temu z Total Spa i jestem niezwykle zadowolony z tego zakupu. Jacuzzi oferuje naprawdę intensywny hydromasaż, który doskonale relaksuje i odpręża. Mimo że miałem pewne problemy techniczne (związane z bezpiecznikami) w pierwszym roku użytkowania, to obsługa serwisu błyskawicznie zareagowała i szybko naprawiła usterkę. Firma Total Spa nie tylko dostarcza wysokiej jakości produkty, ale również dba o zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy. Zawsze są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i rozwiązać ewentualne problemy. Dlatego też, z czystym sumieniem przyznaję tej firmie ocenę 5 gwiazdek.

Sebastian, właściciel jacuzzi 6 osobowego z Serii Ekskluzywnej

Jackuzi można powiedzieć że to lekka przesada – nie!!! To urządzenie, które powinno być standardem dla osoby która ciężko pracuje nie tylko fizycznie. Urządzenie jest świetne w utrzymaniu stabilności emocjonalnej między październikiem a styczniem – nie wiem czy dłużej bo ja eksploatuje 5 miesięcy – bez problemów . Serwis firmy i Pan Samuel godny polecenia. Dziękuję!

Marcin, właściciel wanny spa sześcioosobowej z Serii Ekskluzywnej


Prezentacja Serii Ekskluzywnej

Przeczytaj też –> Ekskluzywne jacuzzi – jak odróżnić luksusowy produkt od podróbki?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu
Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

  Więcej ciekawych materiałów na naszym kanale YouTube

  Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

  tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

  jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas