Jacuzzi ogrodowe, spa zewnętrzne | Total SPA

Total SPA - wanny jacuzzi > Jacuzzi ogrodowe, spa zewnętrzne | Total SPA

Jacuzzi zewnętrzne

Jacuzzi ogrodowe przywędrowały do nas zza oceanu. To właśnie w USA produkują najlepsze zewnętrzne jacuzzi. Na amerykańskim runku branża ma najdłuższą historię i poszczególne rozwiązania zostały już mocno sprawdzone w czasie. Na tak dojrzałym rynku mogą utrzymać się tylko najlepsi. Z dumą możemy powiedzieć, że oferujemy ogrodowe spa jednego z topowych, światowych producentów.

Ogrodowe spa czy basen ogrodowy?

Kiedyś synonimem luksusu były baseny ogrodowe. Dziś jednak nie wszyscy chcą mieć basen ogrodowy, którego posiadanie ma swoje plusy i minusy. Dlatego w poszukiwaniu wodnej atrakcji w ogrodzie coraz chętniej skłaniamy się w stronę jacuzzi zewnętrznego. Czy to oznacza, że era basenów ogrodowych minęła? Zdecydowanie nie. Po prostu basen ogrodowy nie każdemu musi odpowiadać, dlatego cieszymy się, że możemy zaproponować alternatywę w postaci jacuzzi.

To właśnie w zaciszu twojego ogrodu możesz oddać się błogiemu relaksowi. W specjalnie stworzonej strefie spa na świeżym powietrzu możesz korzystać w mini basenu z hydromasażem. Ponieważ woda jest podgrzewana nie straszne będą Ci mniej korzystne warunki pogodowe. O każdej porze roku kąpiel w jacuzzi zewnętrznym może być bardzo przyjemna. We własnym domu będziesz mieć relaks na wyciągnięcie ręki. A ogród stanie się przestrzenią do spędzania każdej wolnej chwili.

Dla kogo basen dla kogo zewnętrzne jacuzzi?

Zawsze powtarzamy, że nawet mały basen jest raczej dla ludzi, którzy kochają wysiłek fizyczny. Lubią aktywność ruchową związaną z pływaniem, siłownią wodną czy joggingiem w wodzie. Bo żeby w basenie było przyjemnie trzeba się ruszać. Nie wszystkim to jednak pasuje. Są tacy, którzy wolą błogi relaks w przyjemnych warunkach (otoczenie ciepłej wody). Dlatego jeśli raczej wolisz wypoczywać, to nasze jacuzzi ogrodowe będą doskonałym rozwiązaniem. Tym właśnie różnią się od basenów ogrodowych.

Co wziąć pod uwagę szukając jacuzzi ogrodowego?

Takie dżakuzi powinno być solidnie wykonane – zarówno niecka, jak i obudowa powinny być zrobione z wytrzymałego materiału. Powinno być wyposażone w porządny system sterowania, pompę filtrującą i pompy hydromasażu. Oczyszczanie wody to kwestia kluczowa. Dlatego musi mieć dobry i wydajny system jej dezynfekcji (niektórzy mówią o systemie chlorowania) i filtrowania. Powinno być ergonomiczne i oferować wyjątkowe doznania hydromasażu dzięki zróżnicowanym i unikalnym dyszom. Trudno spełnić te wszystkie kryteria gdy w grę wchodzi tylko najniższa cena. Nasze jacuzzi do ogrodu nie są najtańsze, ale spełniają wszystkie warunki, aby posłużyć jako centrum domowego relaksu przez najbliższe 10-15 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wanien spa. Do wyboru kilka serii, które dopasowują się do zróżnicowanych oczekiwań. Klientom szukającym solidnego jacuzzi ogrodowego w niewygórowanej cenie proponujemy Serię Klasyczną. Dla tych, którzy szukają większych wrażeń z hydromasażu proponujemy Serię Premium. A dla klientów szukających najlepszego masażu dostępnego w branży dżakuzi i luksusu związanego z wzornictwem i funkcjonalnościami proponujemy Serię Ekskluzywną.

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

Nasze Jacuzzi | Jacuzzi ogrodowe całoroczne | Chemia do jacuzzi | Sundance Spas