Minibaseny spa producenta Sundance Spas – czym się charakteryzują?

Total SPA - wanny jacuzzi > Blog > technika > Minibaseny spa producenta Sundance Spas – czym się charakteryzują?

minibasen spa

Minibasen spa ogrodowy staje się coraz częściej aranżowanym elementem na naszych trasach, patio oraz działkach. Nie sposób się temu dziwić, ponieważ to doskonałe rozwiązanie pozwalające na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu o każdej porze roku, jak i sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych. Popularnym producentem minibasenów jest Sundance Spas. Co charakteryzuje jego produkty?

Jakie jacuzzi ogrodowe produkuje Sundance Spas?

W naszej aktualnej ofercie posiadamy 4 serie minibasenów spa firmy Sundance Spas. Pierwsza z nich to seria 980. Stanowi najnowsze rozwiązania z rodziny dżakuzi tego producenta. Obydwa modele z serii są nie tylko bardzo wygodne i praktyczne, ale i eleganckie. W kolekcji znakują się prostokątne niecki (234 cm x 254 cm) o bardzo nowoczesnym charakterze. Klasy dodają im panele oświetleniowe. Dodatkowo zwiększają one także bezpieczeństwo korzystania z jacuzzi po zmroku. Na jeszcze większą użyteczność oraz komfort korzystania z niego pozwalają specjalnie wyprofilowane siedziska pod powierzchnią wody, nad nią oraz schowki chłodzące. Dzięki zastosowaniu technologii Wi-Fi możliwe jest zdalne sterowanie oraz kontrolowanie stanu minibasenu z serii 980. Ponadto dbałość o czystość basenu ułatwiają zaawansowane systemy filtracji oraz dezynfekcji wody. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w domu, jak i w ogrodzie.

W ofercie naszego sklepu znajduje się także 7 modeli minibasenów Sundance Spas serii 880. One także stanowią niezwykle luksusowe rozwiązanie do każdego domu oraz ogrodu. Posiadają unikalne funkcje, które pozwalają na wykonanie masażu perełkowego w połączeniu z aromaterapią, dzięki dostarczaniu gazu pod ciśnieniem. Dodatkowo umożliwia wykonanie masażu refleksologicznego stóp. Doskonale sprawdzi się na imprezy, ponieważ zainstalowano w nim oświetlenie lustra wody w wielu kolorach oraz system stereo z subwooferem. Osoby zainteresowane tą serią chwalą sobie szeroki wybór rozmiarów jacuzzi oraz niskie koszty eksploatacji.

6 modeli minibasenów spa z serii 780 określane są przez producenta, jako jego największe osiągnięcie, w którym udało się połączyć innowacyjne rozwiązania, wysokiej jakości materiały oraz niską cenę. Oprócz tego cechuje je doskonały, bardzo elegancki wygląd oraz ogromny komfort korzystania. Ostatnią, a przy tym najmłodszą kolekcją jest wprowadzona w 2006 seria minibasenów 680. W jej skład wchodzi 7 modeli doskonałej jakości w niskiej cenie. Innowacyjnym pomysłem producenta było wprowadzenie narożnego oraz okrągłego minibasenu.

Dlaczego warto wybrać minibasen spa marki Sundance Spas?

Zakup dżakuzi jest dość kosztowną inwestycją, jednak przy wyborze produktu sprawdzonego producenta może on służyć przez lata. Minibaseny spa Sundance Spas cieszą się ogromną popularnością ze względu na długie, ponad 10-letnie doświadczenie firmy w ich produkcji. Dodatkowo atutem jest 5 lat gwarancji oraz 2 lata bezpłatnych napraw gwarancyjnych. Decydując się na produkt firmy Sundance Spas uzyskuje się możliwość dokupienia wysokiej jakości akcesoriów dodatkowych tego samego producenta, które jeszcze bardziej uprzyjemnią korzystanie ze spa. Kolejną zaletą firmy jest oferowanie jednych z najniższych cen w Europie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów.

Minibasen spa – cena produktów Sundance Spas

Nie sposób jednoznacznie określić, jaka jest cena konkretnego basenu spa. Są one zróżnicowane w zależności od modelu, wyposażenia, a także promocji i rabatów. Można jednak przyjąć, że za najtańsze minibaseny z Serii Klasycznej zapłacić można od ok. 42.000 zł do 57.000 zł. Jacuzzi z Serii Premium to zwykle koszt od 57.000 zł do 78.000 zł. Za wannę spa z Serii Ekskluzywnej trzeba zapłacić od 78.000 zł w górę. Warto jednak pamiętać, że podane ceny są orientacyjne.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu

Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

Formularz wpisy na blogu

Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas