Seria Klasyczna

Total SPA - wanny jacuzzi > Seria Klasyczna

Wanny jacuzzi Seria Klasyczna zaprojektowana została jako bestseller. Posiada wiele atutów wyższych serii, choć w niepełnym zakresie. Ma jednak z nimi cechy wspólne, np. nieckę zaprojektowaną na 25 lat funkcjonowania. Zrobiona jest z opatentowanego materiału i jest dokładnie tą samą niecką, co w ekskluzywnych wannach droższych niż 100 tys. zł! Efektowne oświetlenie niecki pod i ponad lustrem wody tworzą świetny klimat a bardzo dobra filtracja wody, z osobną komorą filtracyjną ułatwi utrzymanie jakuzzi w czystości. Posiada przy tym zróżnicowany hydromasaż liczący aż 5 rodzajów dysz oraz 2 pokrętła, którymi regulujesz stopień dopowietrzania hydromasażu. Seria Klasyczna to jakość i energooszczędność w dobrej cenie!

Charakterystyka Serii Klasycznej:

 • 6 modeli do wyboru
 • Ilość miejsc: 3-6
 • Wymiary modeli (szer. x dł. x wys. [cm]): jacuzzi 2-3 osobowe (203 x 175 x 84), jacuzzi 4-osobowe (203 x 203 x 84), wanna spa 5-osobowa (213 x 213 x 91) i model 6-osobowy bez leżanki (213 x 213 x 91) i jacuzzi 6-osobowe duże z leżanką i bez leżanki (226 x 226 x 91)
 • Przedział cenowy: 42.000 – 57.000 zl brutto (z dostawą i montażem)
 • Gwarancja: 5 lata na osprzęt, 5 lat na nieckę – najdłuższa i najlepsza gwarancja na polskim rynku dla tej klasy urządzenia.

Realizacje naszych klientów:


Posiadacze wanien z Serii Klasycznej o nas:

Od kilku dni jestem posiadaczką wanny SundanceSpas. Bardzo dziękuję Panu Pawłowi Kresso za przemiłą obsługę, szczególnie za cierpliwość do tysiąca moich pytań  wiadomo- kupując na odległość i nie widząc produktu na oczy ma się wiele wątpliwości i pytań, szczególnie jeśli zakup do najtańszych nie należy  Pan Paweł nie poddał się, dzielnie odpowiadał nawet na najgłupsze pytania, pomógł zaplanować miejsce w ogrodzie do montażu urządzenia, słowem- pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję również Panu który dostarczył i zamontował wannę, który wszystko mi pięknie wytłumaczył  teraz już tylko pozostaje mi relaksować się w jacuzzi.

Joanna, posiadaczka wanny 5-osobowej z Serii Klasycznej

Z czystym sumieniem polecam sprzęt, od niedawna jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wanny Peyton, daje niesamowity relaks po ciężkim dniu.
W naszym przekonaniu są to dobrze wydane pieniądze. Polecam serdecznie.
Od nas mocne 5*.

Krystian, właściciel jacuzzi 5-osobowego z Serii Klasycznej

Radość i satysfakcja z posiadania i użytkowania wanny Peyton jest niesamowita. Total Spa to obsługa na wysokim poziomie, otula klienta poczuciem bezpieczeństwa na każdym etapie zakupu. Bardzo profesjonalnie, miło i szybko przebiegł proces od zakupu do montażu. Dziękuje Samuel ❤

Ania, właścicielka 5-osobowej wanny spa z Serii Klasycznej


Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. relaksu
Zadzwoń do nas – 537 810 930 lub wypełnij formularz kontaktowy:

  Więcej ciekawych materiałów na naszym kanale YouTube

  Total Spa Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 1A, 58-130 Żarów

  tel. 537 810 930, e-mail: kontakt@totalspa.pl

  jacuzzi na zewnątrz | jacuzzi ogrodowe całoroczne | chemia do jacuzzi | Sundance Spas